SGenergy: Teikia aukščiausios kokybės saulės produktus iš pirmaujančių tiekėjų!

Kai reikia įsigyti aukštos kokybės saulės energijos produktų, SGenergy jums padės. Dirbame su geriausiais saulės energijos tiekėjais, įskaitant „Canadian Solar”, „Jinko Solar”, „Longi”, „Phono Solar” ir „Q-Cells”. Toliau pateikiame išsamesnę informaciją apie kiekvieną iš šių tiekėjų ir tai, ką jie siūlo Jums:

„Canadian Solar”: Įkurta 2001 m., „Canadian Solar” yra pasaulinė saulės kolektorių gamybos lyderė. Jų gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu efektyvumu ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, todėl yra geriausias pasirinkimas gyvenamųjų, komercinių ir komunalinių saulės elektrinių projektams.

„Jinko Solar”: „Jinko Solar” yra viena didžiausių saulės kolektorių gamintojų pasaulyje, turinti pasaulinį platinimo tinklą, apimantį daugiau nei 90 šalių. Jų gaminiai garsėja dideliu efektyvumu, patikimumu ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis įvairiomis sąlygomis.

Longi: „Longi” yra pirmaujanti monokristalinių saulės elementų ir modulių gamintoja. Jų gaminiai yra labai efektyvūs ir yra pasiekę ne vieną pasaulio saulės modulių efektyvumo rekordą, todėl yra idealus pasirinkimas didelio našumo saulės energijos projektams.

„Phono Solar”: „Phono Solar” yra pasaulinė didelio našumo saulės kolektorių projektavimo, kūrimo ir gamybos lyderė. Jų gaminiai sukurti taip, kad atlaikytų atšiaurias oro sąlygas ir užtikrintų išskirtinį našumą net ir prasto apšvietimo aplinkoje.

Q-Cells: „Q-Cells” yra pasaulinė saulės elementų ir modulių gamybos lyderė, daugiausia dėmesio skirianti dideliam našumui ir patikimumui. Jų gaminiai garsėja efektyvumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu, todėl yra geriausias pasirinkimas komerciniams ir komunaliniams saulės energijos projektams.

„SGenergy” yra įsipareigojusi bendradarbiauti su šiais aukščiausios kokybės tiekėjais, kad pateiktume jums geriausius saulės energijos gaminius rinkoje. Mūsų ekspertų komanda kruopščiai atrenka siūlomus gaminius, siekdama užtikrinti, kad jie atitiktų mūsų aukštus našumo, patikimumo ir vertės standartus.

Taip pat siūlome visų mūsų gaminių montavimo paslaugas, užtikrinančias, kad jūsų saulės energijos įranga būtų tinkamai sumontuota ir veiktų efektyviausiai. Nesvarbu, ar norite aprūpinti energija savo namus, ar verslą, „SGenergy” turi produktų ir kompetencijos, kurių jums reikia, kad pasiektumėte sėkmę.